RUS ENG EST
 

 


 


 


 


 


SlaSvet_LogoN_01_2.pngRahvatöönduse ja - käsitööde näitus-laat rahvusvaheliste festivalide "SLAAVI VALGUS" ja "VEINIFEST" raames


jrmarka.jpg

Austatud festivalis osaleja!

Festivalide "SLAAVI VALGUS" ja "VEINIFEST" korraldajate nimelt kutsume teid osalema oma toodete ja kaupade müügis festival-laatade territooriumil 12., 13., 14.juulil 2013.aastal Jõhvi vanas linnapargis.

Näitus-laadas võivad osaleda käsitöölised, professionaalsed ja algupärased kunstnikud, dekoratiiv-rakenduskunsti meistrid, loomingulised pered ja loomingukollektiivid, tudengid, noored kunstnikud ja lihtsalt loomingulised inimesed, sõltumata nende vanusest. Tööde arv on piiramata.

Samuti koduste hoidistega kauplejad (koduleib, hapukapsas, vähesoolakurgid, seened, marjad, mesi jne.).

Laadal võib esitleda mistahes valmistamistehnikas tehtud tooteid: keraamikat, sulekudumist, pajupunumist, puu- ja kivilõikust, kangakudumist ja gobelääne, väljaõmmeldud maale, kasetohte, õlgi, pärlipunumist, pitsipunumist ja - kudumist, lapitehnikat, niinepunumist, kuldniitidega õmblust, puumaale, kangamaale, metallimaale, sepiseid, metalltöid, klaasi, nahast kunstitooteid jne.

TERE TULEMAST! OOTAME TEID RAHVUSVAHELISTEL FESTIVAL-LAATADEL "SLAAVI VALGUS" JA "VEINIFEST"!

Olles üldrahvusliku kultuuri üheks osaks, kehastavad rahvuslik rakenduskunst ja käsitööd endas rahva sümbolit ja kuju, selle sajanditepikkust kogemust. Rahvakunsti ja - loomingu ammendamatud rikkused - on meie ühine vara.

Põhitingimusteks on esitletud tööde kunstiväärtus, unikaalsus ja originaalsus.

Teie osalus kaunistab meie ühist pidustust!

Näitus-laadas osalemiseks tuleb 1.juulini 2013.aastal esitada tellimus.

Kõikides laadas osalemisega seotud küsimustes pöörduda e-maili:

slavsvet@inforing.net teel või telefonidel: +372 53 364 516, +372 33 26105


LondonBeat_03T.jpg
svjata_vatraT.jpg
ohochinski1T.jpg
IvanKupala_02T.jpg